Friday, September 29, 2023
HomeGenelE FUNDIT! Luiz Ejlli jep lájmin per nenen e tij

E FUNDIT! Luiz Ejlli jep lájmin per nenen e tij

Luiz Ejlli ne intervisten e fundit jep nje lajm per nenen e tij dhe kendegati ka folur për raportin me nënën e tij dhe se çfarë mendimi ka ajo për báshkëshorten e tij të ardhshme, Kiara Titon.“Asnjë nënë nuk mendon që një vajzè është e mjaftueshme për djalin e sáj dhe anasjellta. Di që kanë ngrënë një drekë por s’më kanë treguar se çfarë kanë folur”, ka thënë Luizí.I pyetur sepse nuk kishte asnjë nga familja e tij në dasmë ai tha se, “nëna ka qenë shumë e sèmùrë atë natë, ndërsa motra kishte prèsionin e lájmeve nga jashtë. Kjo ishte arsyeja që unë direkt mora makinën dhe íka direkt në Shkodër”.

Elvana, Ylli, Stine… këta janë disa nga artistët me të cilët do të báshkëpùnojë Luizí…

- Advertisement -

Kemi qenë të parët që kemi hamendësuar se me cilët janë artistë mùnd të bènte duete Luiz Ejlli dhe mesa dùket ja kemi qèlluar.

Elvana Gjatën dhe Yll Limanin e kishim páráshíkuar por nuk na kishte shkùar mendja tek Stine, i cili është një artist që nuk dèl kurrë nga moda.Përveç këtyre emrave “big” ai tha se do të bëjë këngë edhe me Noizyn

- Advertisement -

Duke folur për koncertet këngëtari ka thënë se nuk ka asnjë pretendim për pagesat, mùnd ta paguajnë sa ta ndjejnë në zèmèr.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments