Friday, September 29, 2023
HomeGenelE FUNDIT! Luizí sápo nxorri foton qe po xhiron rrjètin, kete dùhèt...

E FUNDIT! Luizí sápo nxorri foton qe po xhiron rrjètin, kete dùhèt ta shihni shpèjtLuiz Ejlli ndòdhèt në SHBA, ku po mbán disa koncerte.

Ai ka treguar së fùndmi, se përveç kësáj ka përfituar që të tákojë familjen e tij.

- Advertisement -


“Familja ime është jeta ime dhe gjíthçka tjetër vjen e dyta për sa kohë që është e rèndësishme për mua”, shkruan Luizí krahas një fotoje me motrën dhe kunatin.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments