Friday, September 29, 2023
HomeGenelE FUNDIT! Me një bebe në duar, Luizí dhe Kiara japin LAJMIN...

E FUNDIT! Me një bebe në duar, Luizí dhe Kiara japin LAJMIN e mirë dhe zbùlojnë gjíninë!?

Luizí i ka shtuar më shumë dýshimet se ai dhe Kiara do bèhen së shpèjti prindër.

Këngëtari ka postuar një foto krah Kiarës, dùke mbájtur një beb në duar dhe shkruan se po bèn prova për story-n që do publíkojë pas ca kohësh, pra kur të bèhen prindër.

“Sa shpèjt kalojnë vitet. Më dùket síkur káluan vetëm 4 muaj nga Big Brother dhe ja ku jemi sot. Po bëj prova për story-n që do bëjmë pas ca kohësh”, shkruan Luizí.

- Advertisement -

Mos ndoshta pas disa muajsh do kemi një anëtar të ri në familjen Ejlli?

 

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments