Saturday, June 3, 2023
HomeGenelE FUNDIT/ Mos besoni po deshët, zbùlohèt se kur do të nisë...

E FUNDIT/ Mos besoni po deshët, zbùlohèt se kur do të nisë “Big Brother Vip 3”

Teksa “Big Brother VIP” 2 mbároi, Sara Hoxha ka thënë se do të ketë një edicion të tretë të Big Brother VIP dhe prítet të startojë në periudhën vjeshtë-dimër të 2023.Gjatë një interviste për “Shqípëria Live”, producentja zbùloi se pas verës do të kemi ríkthimin e spektáklit më të ndjèkur në Shqípëri, ndrýshe nga edicioni i káluar i cili nisi në dhjetor të 2022.

Ndër të tjera, Sara tha se nuk e di nëse do të ketë më konkurrèntë si Luz Ejlli, i cili u kthýe në krýefjalën e mediave shqíptare dùke mòs lënë pa përfshirë as të vogël dhe të madh në vorbùllën e diskutimeve lídhùr me këtë format.Më herët, edhe regjísori Eduard Grishaj lájmëroi se pas pùshimeve ata do nisín pùnën për Big Brother Vip 3.

“Tani sa e mbáruam, por mendoj se shumë shpèjt do të nis pùna përgatitore për BBV3”, u shprèh ai.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments