Friday, September 29, 2023
HomeGenelE FUNDIT! Pamjet cmendin rrjètin, Luizín dhe Kiara “paskan” nje BEB

E FUNDIT! Pamjet cmendin rrjètin, Luizín dhe Kiara “paskan” nje BEB

Vetëm pak ditë më parë, ishte vetë Luizí ai që na bëri me dije se nëna e tij ishte kthýer nga SHBA dhe se të tre po shijojne disa ditë pùshimesh. Panorama Plus ka mësuar nga miqtë e afër të çiftit, se Luizí ka kèrkuar që nëna e tij mòs të lárgohèt më nga Shqípëria, por të nisë jetesën së báshkù me ta.

Aktualisht Luizí është dùke jetuar tek shtëpia e Kiarës, ndáj edhe nëna e tij tashmë i është báshkùar atyre në shtëpinë e moderatores. Nga ana tjetër edhe familja e Kiarës është ríkthýer për pùshime në Shqípëri. Kjo ka bërë që familja e madhe të mblídhèt e gjítha, e me atë rast të njihen më mirë.

Tashmë mbètet për tu parë nëse pas pùshimeve, nëna e tij do të pranojë ftesën për të qëndrùar me të birin, dùke hèqur dorë nga pùna dhe jeta në SHBA, apo do të ríkthehèt në New York.

- Advertisement -

Sipas Panorama plus çifti kanë plane për të bërë një fèmíjë së shpèjti dhe ndíhma e nënës së këngëtarit është e domòsdoshme.

Nga ana tjetër, Luizí dùhèt të blejë shtëpinë që prèj kohësh po e kèrkon, për të pasur mùndësínë të nisi një jetë të re me nënën dhe Kiarën. E teksa mamaja e tij ende nuk e ka márrë një vendim, familja e madhe po shijon pùshimet me njëri-tjetrin, dùke përfituar kështu për t’u njohur më mirë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments