E FUNDIT/ Romeo ne Big Brother ben Veprimin SHÓKUES ndáj Jul Dedes, ja pamjet

Pas debátit të ashpër të zhvilluar mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e “Big Brother VIP3”, mes Jùlian Dedës dhe Egla Cenos, disa prèj banorëve kanë diskutuar lídhùr me situatën e kríjuar.

Një prèj tyre ishte dhe Romeo Veshaj i cili i shprèhej Heidi Bacit se Egla i dhímbsej por sipas tij, ajo po e kèrkon vet këtë gjë.

Më pas áktori shprèhèt se në momentin që e ka prèkur Jùlin, teksa e ndáloi kur ai po shkònte drejt Eglës, Deda ka qenë dùke iu dridhùr duart.

“Mund të ketë ngarkesa, mùnd të ketë çfarë të dojë dhe mua më dhímbset por ajo e kèrkon vetë. Pse ti mendon se nuk më dhímbset? Unë kam ùlëritur për atë.

Unë e pash atë burrin të dridhej o lali! Po e kapja nga dora dhe ai po dridhej, ngeli vajza, vajza”, u shprèh Romeo.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...