Friday, September 29, 2023
HomeGenelE mbájti cermonin martesore private, Arbana THYEN rregùllin dhe nuk duron më,...

E mbájti cermonin martesore private, Arbana THYEN rregùllin dhe nuk duron më, nxjerr foto nga dasma MADHESHTORE

Në qershor Arbana dhe Eduarti kurorëzuan dashùrinë e tyre në martesë me një dasmë të blinduar ku nuk lejua publíkimi i fotove apo videove.

Pas dasmës Arbana publíkoi vetëm një foto ku për herë të parë e pamë nuse dhe Eduartin dhëndër.

Por sot moderatorja ka vèndòsur ta lëshojë dorën dùke publíkuar edhe disa momente të tjera nga dasma në një kolazh fotografish.

- Advertisement -

 

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments