E mbáni mend Xhihanin e Gylserènit? Ja cfarë ndòdh në jetën reale me áktorin: I martuar me një bukuroshe dhe ka një djalë

Seriali televízív “Fate te krýqezuara” ka rrembyer zèmrat e ndjèkesve te telenovelave turke ne Shqíperi, e dùhèt thene se nuk jane te pákte ata.

Dy personazhèt krýesore te ketij seriali ishin Xhihani dhe Gylserèni ne rolin e tyre si cift qe dashurohen krejt spontanisht ndersa nderthurèn edhe me tematíka te tjera.

Emri i vërtetë i Xhihanit është Erkan Petekkaya, ndërsa familja e tij në jetën reale përbèhèt nga báshkëshortja e cila quhèt Didem dhe djalit Canos.


Nje familje e bukur dhe mesa dùket edhe me e bukur se ajo ne film.

Si mendoni?

 

Leave a Reply