Saturday, December 2, 2023
HomeGenelE PABESUESHME! Ata nxorrèn pamjet e párá, sa EMBEL dhe Bukur qe...

E PABESUESHME! Ata nxorrèn pamjet e párá, sa EMBEL dhe Bukur qe dùket

Luizí Ejlli dhe Kiara Tito kanë árrítur të jenë jo vetëm dy nga personazhèt më të përfolur e më të ndjèkur në rrjète sòcíale, por tashmë janë kthýer edhe në frymëzím për shkrímtarët.

Portreti i tyre i dasmës është shfaqur në kopertinën e një libri.

Ka qenë vetë këngëtari ai që ka postuar një foto të kopertinës së librit në Instagram, me titùll: “Në MES TË KAOSIT” .

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments