Friday, September 29, 2023
HomeGenelE PABESUESHME! Nuk është Luizí, TRONDITESE kjo qe dashuron cmendurish Kiara

E PABESUESHME! Nuk është Luizí, TRONDITESE kjo qe dashuron cmendurish Kiara

Printet me lùle vazhdojnë të jenë në stil për një arsye. Bukùria e këtij modèli është në përshtatshmërinë e tij, është në dispozícion në shumë ngjyra, modèle dhe tekstura të ndrýshme, dhe lùlet janë të preferùara për çdo stinë dhe ngjárje.

Lùlet janë një nga tendencat më të nxèhta në 2023, me Bottega Veneta, Loeëe dhe Carolina Herrera që të gjítha i përfshijnë në koleksionet e tyre.

Ky trènd dominoi gjíthashtu Oscars me Nicole Kidman, Halle Berry dhe shumë të tjerë të veshur me fùstane me frymëzím lùlesh.

- Advertisement -

Për fat të mirë, príntímet e lùleve janë një trènd që është e lehtë për t’u përfshirë në veshjet tuaja, edhe nëse nuk jeni modèle apo áktore.

Artíkujt me príntíme me lùle si fùstanet, fùndet dhe pantallonat, të kombinuara me bluza të thjeshta, mùnd të hapin një botë krejtësisht të re opsionesh për veshjet tuaja.

Príntímet me lùle mùnd të gjùrmohen në shekùllin e 14-të, kur tregtarët nga Lindja sollën modèlin në Evropë, ku fitoi shpèjt popùlláritet.

- Advertisement -

Gradualisht u bènë gjerësisht të disponueshme për blerësit, me disa stilistë italianë që kríjuan copa me qëndisje lùlesh tèrhèqëse.

Kiara Tito padýshim dùket që e adhùron këtë trènd.

Bukuroshja është parë shpeshherë me veshje që përfaqësojnë këtë trènd.

 

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments