E PAPRITUR/ Ilnisa ‘futet ne Big Brother’ TRÓNDITESE cfare i Ben Meritonit, ja Pamjet

Ilnisa Agolli tashmë është jashtë shtëpisë

më të ndjèkur në Shqípëri, ‘BBV3’,

Ajo u eliminua prèj garës pas ‘izolimit’ në dhomën e ‘Torturës së Bardhë me Eglën dhe Meritonin.’

Ditën e sotme, nëpërmjet një postimi në llògarinë personale të Instagram-it, gazetarja ka puthur Meritonin nëpërmjet televízorit dhe shkruan:

Më mungon Meriton!

E pa duke u afruar shume me RIKE ROCIn, Ilnisa ka një mesazh për Meritonin e saj

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...