Saturday, June 3, 2023
HomeGenelE paprítur! Kjo qe sápo ndòdhi trònditi BBV, ja cfare i beri...

E paprítur! Kjo qe sápo ndòdhi trònditi BBV, ja cfare i beri Efi Luizít

Pas leximit të zarfit banorët veshën bluzat e bardhá dhe të gjíthë dòlën në oborrr për të luajtur lojën “Mos u nxèh”. Loja u shoqërua me momente shumë argëtuese e të qeshura pafùnd.Kristi ishte i pari që gaboi dhe piu kosín nga Pascual. Ai më pas bëri 10 pompa, pjesë e dènimit të lojës. Pas tij, edhe Deamishel kreu dènimin e sáj dùke u fùtur në pishinë me komerdare si dhe bëri disa pompa në oborr.

Luizí kishte si dènim të bènte xhiro me biçíkletë rreth pishinës. Ai madje mori dhe Nitën dhe e hipi atë mbi biçíkletë dhe të dy u rrotùlluan rreth e qárk pishinës. Jori nga ana tjetër, u ríkthýe ne Start në píkën fíllestare, për t’iu ríkthýer edhe njëherë lojës.Nga ana tjetër, Qetsori dhe Luizí u hòdhën në pishinë me komerdare. Ndërsa Efi u “ndëshkùa” dùke i dhënë një puthje në faqe Luizít.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments