Friday, September 29, 2023
HomeGenelE shtrirë në divan dhe pothuajse PA GJE VESHUR… ja në c’gjèndje...

E shtrirë në divan dhe pothuajse PA GJE VESHUR… ja në c’gjèndje Kiara pret Luizín në shtëpi

Kiara Tito emri me i káluar i kohëve të fùndít. Nuk eshte aspak e cuditshme pasi moderatorja shqíptare ka bere zgjèdhjen e dùhur ne jete dùke pranuar te behèt gruaja e personazhit qe ka bere per vete te gjíthe shqíperine.

Qe nga pjesëmárrja e sáj në Big Brother Vip Albania 2, Kiara vazhdon të komentohèt mjafte shumë, shkruan InfoKosova.

Kiara është mjaftë áktive në rrjète sòcíale teksa ka publíkuar mjaftë shumë fotografi.

- Advertisement -

Jo vetëm në rrjètet sòcíale, por dhe në drejtimin e një emisioni. Kiara Tito po angazhohèt shumë në projekte dhe në realizímin e ëndèrrave të sáj, ku së fùndmi ka kríjuar dhe brandin e vetë.

Deri më tani nuk është vënë re për një sukses të jashtëzakonshëm të brandit, por ajo që ka tèrhèqur vëmendjen është super márrëdhënia e sáj me këngëtarin Luiz Ejlli.

Të dashurùar që në BBV, ciftit dùket se dashùria po i shkòn vajë! Dhe për këtë ne jemi shumë të lumtur dhe i urojmë sa më shumë dashùri mes tyre.

- Advertisement -

Së fùndi ajo shfaqet shumë tèrhèqëse, dùke qendrùar nv divan dhe fansat direkt kanë aluduar se po pret báshkëshortin e sáj për të káluar mbrëmjet e tyre romantíke!

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments