Friday, September 29, 2023
HomeGenelTRONDITESE! E tha me gojen e tij, LUIZI: “PO, jam brènda tek...

TRONDITESE! E tha me gojen e tij, LUIZI: “PO, jam brènda tek BBV VIP 3”, ja ç’ndòdhi

Luiz Ejlli pas daljes nga BBV ka nisur nje turne te gjate, jo vetem ne Shqíperi e Kosove, por edhe jashte shtètit dhe deri ne Ameríke ku eshte prítur nga nje numer i pafùnd fansat.

Fituesi i BBV VIP2 është ríkthýer sot në Tiranë pas një

periudhe shumë të ngarkuar me xhirimet e filmit qe po kríjon skena dhe shume debáte ne qytetin e Korces dhe qe emri i filmit ashtu sic e dini ju eshte

- Advertisement -

“Në kuadër të dashùrisë” dhe koncertet e shumta.

Vendi i parë ku ka shkùar Luizí është Top Channel, nga ku ka publíkuar edhe një video.

Ai shfaqet párá zyrave të Big Brother VIP dhe lë të kuptohèt se përgatitjet për Big Brother VIP 3 kanë nisur.

- Advertisement -

“Sa erdhá në Tiranë dhe jam këtu tek zyrat e Topit dhe jam brènda ambíenteve ku do te zhvillohèt BBV VIP 3. Desha t’ju pyes diçka. A jeni gati për 3-shin?”, shprèhèt Luizí.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments