Pas daljes nga BBV, Ilnisa Agolli ben Veprimin qe ‘SHÓKOI’ krejt Shqiptarine

Ilnisa Agolli ka pranuar se do t’i fùtet politíkës.

Teksa ishte e ftuar një ditë më parë në rubríkën “Mos i bjer me top” për Ronaldo Sharkën ajo konfirmoi se së shpèjti mùnd ta shohim atë si politíkane.

Ronaldo Sharka: Çfarë do ndòdhë me ty pasi dòle nga Big Brother?

Ilnisa: Kam disa projekte të mira, në kokë kam shumë gjëra. Po shkruaj për momentin.

Ronaldo Sharka: Politíkën e ke menduar ndonjëherë si opsion?

Ilnisa: Shíko se ti di diçka që bèn këtë pyetje, por unë jam shumë e lumtur që ti je special në kanálet e ínfòrmimit.

Më vjen mirë që diçka e tillë sápo u tha në këtë mënyrë pa e publíkuar, por dùke rrëshqítur. Por ti ke ínfòrmacion.

Ronaldo Sharka: Ti je në gazetari vetë dhe gazetari i mirë konfirmon.

Ilnisa: Po mesazhi ka shkùar aty ku dùhèt.

Ronaldo Sharka: Kam dëgjuar gjërat e mia dhe në këtë rast ti…

Ilnisa: Mendoj që mesazhi shkòn gjíthmonë aty dùhèt.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...