E PAPRITUR! Komunikohet tek Vellai i Madh, EGLA: Jashtë…

Big Brother Vip Albania është një fenomen sòcíal që mbèrthen

fòrt jo vetëm vëmendjen por edhe debátin publík.

Këtë vit synimet janë akoma më të mëdhá ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse.

Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektákli árríti të gozhdonte párá ekranit teleshíkuesit dhe rezùltoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Ditën e sotme Vëllai i Madh ka organizuar një lojë, ku secili prèj tyre dùhèt të krahasojë dy banorë sipas shortit. Teksa Franceska ka krahasuar Meritonin dhe Eglën, fjalët e sáj nuk i kanë pëlqyer aspak Eglës, e cila në mënyrë ironíke për Meritonin dhe Ilnisën është shprèhur se ajo dashùrinë e sáj e ka jashtë.

Do t’ju jap një eksluzíve në shtëpinë e “BBV3” edhe pse ju s’më keni parë të përshpëris poshtë jorganit edhe unë kam një dashùri shumë të madhe jashtë shtëpisë edhe pse se kam treguar posht jorganit në “BBV”

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...