E FUNDIT/ Luiz Ejlli JEP LáJMIN E MADH: Hyrje në BB per Luanin e SHQIPTAREVE

Luiz Ejlli vazhdon të jetë një nga personazhèt më të komentuar dhe të ndjèkur të showbiz-it.

Eksperienca e tij si fitues i edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip’ ka sjellë ndrýshime për mirë ne jetën e tij personale dhe artistíke.

Píkërisht në këtë të fùndít, Luizí ka dhënë sot një lájmërim të papritur në rrjètet sòcíale.

Ai ka postuar një foto ku shihèt krah reperit Don Xhoni dhe e ka shoqërùar me shkrímin, “ndálohen pyetjet’’, teksa ka etíketuar edhe reperin.

Kështu Luizí ka lënë të kuptohèt se së shpèjti do të kemi gati një báshkëpùnim mes tij dhe Don Xhonit.

Leave a Reply