Friday, September 29, 2023
HomeGenelKiara gati te lère shtepine, Luizí i thote sèkrètin: “E kam ne...

Kiara gati te lère shtepine, Luizí i thote sèkrètin: “E kam ne trup, nuk e hèq dot…”

Tanimë të gjíthë e dimë pasionin e madh të Luiz Ejllit për tatuazhèt. Në trup ai ka disa të tilla dhe madje dy më të fùndít I bëri pak javë më parë brènda shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”.

Njëri prèj tyre ishte dedíkim për Kiarën, dùke gdhendur firmën e sáj. Së fùndmi në një diskutim me moderatorèn, Luizí I ka treguar një “sèkrèt”.

Ai ka zbùluar se aty ku tani ndòdhèt tatuazhi I tribalit, díkur ka qenë një dedíkim për një vajzè tjetër. Kiara e habitur ju përgjígj: “E paske bërë rrugë ti”.

- Advertisement -

Mënjeherë artisti ju justifíkua me áktorin mòshë dùke I thënë se ka qenë shumë I ri, rreth 20 vjec. Megjíthatë, cifti vèndòsën që pasi të dalin nga shtëpia e BBVA do ta diskutojnë sërish dhe Luizí do t’ia trègòjë emrin e plòtë të vajzès.

Nita është banorja që para 1 jave hapi kutinë e Pandorës dhe dërgoi në nominim Kristin dhe Qetësorin ose Oltën dhe Kiarën. Vendimi do të merrej nga publiku se cili është çifti që do të dilte të shtunën në televotim. Sipas Top Chanelit 86% kanë votuar që në nominim të shkojnë dyshja Olta dhe Kiara.

Pas këtii momenti Luizi dhe Vis Pupa kanë hedhur dyshim për pjesën e % së votuesve. Ata kanë dyshuar te produksioni dhe më pas Luizi ka deklaruar se do të dalë bashkë me Kiarën.

- Advertisement -

Pas këtij momenti është hapur një sondazh onlin në grupin Sondazhe në Shqipëri ku kanë votuar rreth 2000 votues. Nga ky votim 80% kanë votuar për të dalë Olta nga Big Brother.

Ky sondazh do vazhdojë deri ditën e shtunë. Mbi 1600 persona kanë votuar që të dal Olta Gixhari të shtunën nga Big Brother ndërsa 380 persona kanë votuar që të dal Kiara.

Shumë portale dhe faqe të tjera po ashtu kanë hapur sodazh të ngjashëm ku ka një votim masiv në rrjet nga shqiptarët dhe mbi 80% e tyre votojnë që të dalë Olta.

Por votimi i vetëm i vlefshëm është prmes sms-ve, një votim që kurrë nuk vërtetohet dot dhe gjithmonë në cdo program në Shqipëri ka hije dyshimi, pasi në shumicën e rasteve fituesi nuk përshtatet me opinionin e gjerë në publik.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments