Tuesday, October 3, 2023
HomeGenelTre yje per Demin, pese per Shigjetarin, premtohet pásuri pas dates 25,...

Tre yje per Demin, pese per Shigjetarin, premtohet pásuri pas dates 25, ja per cilet

Dashi Më e mira është të trègòheni báshkëpùnues me të gjíthë sot dhe do përfitoni akòma më shumë. Ju që jeni në një lídhje nuk dùhèt të mùndoheni t’i bèni xhelòzè ata që keni në krah pasi atëherë kur nuk do e prisni situata mùnd t’iu dalë jashtë kòntròllit.

Saturni do jetë planeti që do ketë ndíkimin më të madh tek jeta juaj sentimentale. Do keni veçse mùndësi për aventura kalimtare dhe asgjë më tepër sesa kaq. Në pùnë përgatituni për një propozím të ri e mjaft interesant. Pranojeni sepse vërtet mùnd t’iu strèsojë pak në fíllim, por do kënaqeni më pas. Buxhèti ka për t’iu kríjuar pròblème shumë shpèjt pasi nuk do jeni në asnjë moment të matur me shpenzímet.

Demi Edhe pse pa ndonjë emocion shumë të fòrtë, gjërat në përgjíthësi do ecin mirë për ju. Nëse keni një lídhje pasioni do mungojë sot në jetën tuaj sentimentale megjíthatë nuk do keni pròblème apo debáte me partnerin. Ndonjëherë gjërat dùhen márrë me qetësi të plòtë. Ju beqárët do keni një ditë pozítive dhe do realizoni disa tákime të veçánta.

- Advertisement -

Në pùnë do keni goxha gjëra për të bërë, por pak e nga pak do ja dilni mbánë. Mbështètja e disa kolegëve të vjetër do jetë e vyer. Sipas Dritare.net, buxhèti mùnd të ketë disa trònditje të vogla për shkák të shpenzímeve që do ju dùhèt të krýeni për shtëpinë apo mjetet e pùnës.

Binjakët Ka mùndësi që sot të mòs ndiheni të sígùrt për asgjë dhe do keni fríkë edhe të shprèheni lirshëm. Ju të dashurùarit dùhèt të jeni në çdo moment të arsyeshëm dhe vigjílentë pasi në të kùndèrt mùnd t’iu lindin pròblème të mëdhá me partnerin.

Nëse jeni beqárë dùhèt ta shfrytëzoni çdo mùndësi që do iu jepet për tákime sepse sot mùnd të jetë dita juaj. Në pùnë do jenë báshkëpùnëtorët ata që do ju vënë më në pah pasi vetë jeni të tùrpshëm. Buxhèti ka për të qenë shumë më i mirë nga sa ju e kishít menduar gjíthë këto kohe kështu që mùnd t’i lejoni vetes edhe ndonjë çmènduri të vogël.

- Advertisement -

Gaforrja Sot është momenti të pranoni ose të rèfùzoni kòntráta. Mendohuni mirë párá se të hídhni çdo lloj hapi. Ju të dashurùarit do kaloni një ditë të qetë dhe pa pròblème. Në mbrëmje planetët do ua plòtësojnë dëshirat një e nga një. Ju beqárët nuk do doni të fíllojnë lídhje edhe pse disa persona do bëjnë të pamùndurën për t’iu pasur gjíthë kohës pranë.

Në pùnë do e keni ju në dorë vazhdimësínë e gjërave. Sa më të kùjdèsshëm e të matur të trègòheni, aq më mirë për ju. Në planin financiar do jetë Marsi që do ndíkojë nègátivisht dhe mùnd të sjelle pròblème të njëpasnjëshme në këtë sektor. Merrni masa pa pasur trònditje të fòrta.

Luani Ndryshe nga më parë sot nuk do rini asnjë moment në qetësi. Gjithë kohës do doni të jeni në veprim. Nëse keni një lídhje, zèmra juaj do vlojë nga emocionet gjíthë kohës. Do ndiheni për mrekùlli në çdo moment dhe nuk do doni të shkëputeni asnjë sekondë.

Ju beqárët do jeni më të gatshëm për të provuar edhe aventura kalimtare mjafton që të ndiheni mirë. Në pùnë mòs u fíksoni pas detajeve të vogla, por fokusojuni tek thelbi. Keni për ta parë sa të fituar do dilni. Buxhèti do jetë ende dèlíkat. Pavárësisht nga pèrpjèkjet e bëra nuk do árríni dot ta stabilizoni situatën.

Vírgjëresha Për fatin tuaj të madh sot do përjètoni shumë emocione. Do ndiheni edhe më të sígùrt në vetvete. Nëse keni një lídhje jeta juaj do ketë shumë pèrmírësime. Do jeni më të hapur, më tolerantë dhe më të kuptueshëm me partnerin tuaj. Ju beqárët do jeni të përqendrùar tek pùna dhe nuk do i përkushtoheni gjètjes së dashùrisë. Në këtë mënyrë do mbèteni me të njëjtin status.

Në pùnë nuk do mungojnë intrigat nga kolegët, por ju do jeni të bindur për rrugën që dùhèt të ndiqni. Pavárësisht sa kohë do ju márrë keni për ta realizuar objektivin final. Në planin financiar fati ka për të qenë gjíthë kohës në anën tuaj, kështu që mòs u shqètësoni për asgjë.

Peshorja Ditë e kòntrástuar ka për të qene kjo e sotmja. Shpesh mezí do e besoni që keni në realitet dhe jo në ëndèrr. Ju që jeni në një lídhje nuk keni për të pasur asnjë lloj pròblèmi apo vèshtírësia. Do dashuroheni gjíthmonë si do e ndíeni dhe zèmra do jetë e mbùshur plòt. Ju beqárët me shumë gjasë do realizoni një tákim tejet të veçántë dhe vendimtar, i cili do ndrýshojë goxha gjëra në jetën tuaj.

Pozícioni i Saturnit ka për të qene mjaft i favorshëm për pùnën. Më në fùnd do i realizoni disa nga projektet më të rèndësishme. Sipas Dritare.net, buxhètin mòs e lini pas dore sepse atëherë kur nuk do e prisni situata mùnd t’iu dalë jashtë kòntròllit.

Akrepi Gjatë kësáj dite më mirë mòs mèrrni vendime të rèndësishme, por reflektoni gjerë e gjatë për gjíthçka. Ju të dashurùarit do mùndoheni me sa të mùndeni të ruani një klimë sa më të qetë. Nëse shihni që partneri është i mërzítur apo me nèrva, shmángi debátet. Ju beqárët do jeni diskretë dhe nuk do pranoni të dilni nëpër tákime me çdo person që do iu ftojë.

Në pùnë nuk do jeni shumë të kënaqur me rezùltatet e árrítura, por yjet do iu sjellin fat dhe do përmbýllni projektet e nisura. Me buxhètin dùhèt të jeni sa më vigjílentë që të mùndeni. Po shpètuat sot pa pròblème, edhe e ardhmja do jetë e mirë.

Shigjetari Ndryshe nga sa mùnd të dùket, kjo ka për të qenë një ditë e bukur dhe e mbùshur me emocione. Për ju të dashurùarit e sotmja do jetë shume e ngrohtë dhe e mbùshur me emocion. Nuk do keni asgjë për çfarë të qaheni sepse zèmra do iu rráhë fòrt kurdoherë. Ju beqárët do jeni me shumë shije dhe do joshin personin e dùhur.

Lidhje mùnd të mòs fílloni, por do jeni në rrugën e dùhur. Në pùnë nuk do ndiheni aspak nën prèsion dhe do i bèni gjërat me shumë dëshirë. Pritet goxha përparime. Në planin financiar bëjini me kùjdès llògaritë në mënyrë që mòs ju dalin surpriza të këqíja.

Bricjapi Edhe pse në disa momente do ju dùhèt të përballoni disa sfída sot, me dëshirë dhe vùllnet keni për t’ia dalë. Për ju të dashurùarit e sotmja do jetë e favorshme dhe e këndshme. Do ndani çdo ide, çdo kënaqësi, por edhe çdo brèngë me partnerin, prandáj do afroheni edhe më tepër me njëri-tjetrin.

Për ju beqárët do jetë ditë me fat. Ju do árríni më në fùnd ta bèni për vete personin më të përshtatshëm. Në pùnë do keni ambicie dhe vùllnet të hekurt kështu që keni për të árrítur çdo gjë që dëshíròni. Për ju nuk do ketë asgjë të pamùndur. Buxhètin vèshtíre se mùnd ta kòntròlloni dot dhe mùnd të keni edhe ndonjë trònditje.

Ujori Për shkák të ndíkimit nègátiv të Jupiterit dhe Marsit, as sot nuk do i kaloni dot pròblèmet që ju kishin dalë. Për ju të dashurùarit kjo ditë do jetë goxha e tènsíonuar. Nuk do árríni dot të diskutoni qetësisht me atë që keni në krah dhe do i thoni njëri-tjetrit fjalë të rènda.

Ju beqárëve nuk do ju pëlqejë vetmia dhe do jeni gati të provoni edhe aventura kalimtare vetëm për të mòs u ndíer vetëm. Në pùnë do jeni të pavëmendshëm dhe mùnd të keni edhe debáte me kolegët. Kjo do ua vèshtírësojë më tepër gjërat. Me financat mòs bèni asnjë çmènduri nëse nuk doni të mbèteni shpèjt pa párá.

Peshqít Nuk do keni më aq komplekse sa më parë gjatë kësáj dite dhe do ndiheni më të qetë. Nuk do jeni më as pesimistë. Për ju të dashurùarit e sotmja do jetë pozítive. Do jeni më shprèhës nga më parë dhe márrëdhënia në çift do ketë pèrmírësime. Ju beqárët do goxha tákime, por mirë është të mòs mendoni projekte serioze mènjèherë.

Në pùnë mùndohuni të gjèni zgjídhje më práktíke për çdo gjë. Surprizojini edhe shefat. Financat kanë për të qene goxha të mira dhe mùnd të krýeni të gjítha investimet që keni menduar prèj kohësh.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments