Friday, September 29, 2023
HomeGenelEfi i jep GODITJEN Kiares! Tronditese kjo qe sápo nxorri nga goja...

Efi i jep GODITJEN Kiares! Tronditese kjo qe sápo nxorri nga goja ish banorja BBV

Efi Dhèdhes i dhá fùnd aludimeve se mòs postimi i sáj me ‘vape’ ishte kunjë për Kiara Titon. Për ‘Pushime on top’, ish-banorja e ‘Big Brother VIP Albania’ tha se nuk ka arsye se përse të hèdhë kunja ndáj personave të tjerë.

‘Kjo është gjë shumë e tmèrrshme, prandáj them se kjo është arsyeja se përse nuk dal në intervista. Njerëzít nuk e kanë kuptuar që unë tani kam një jetë, jeta ime nuk i përket më askujt dhe nuk ka kunja.

Në ákt unë vape e kisha çështje pùne pavárësisht se ma morën për tjetër gjë. Ideja është këtu, në periudhën që unë isha brènda, mesa di kam pas periudhën që më thërrisnin me një lloj epiteti’

- Advertisement -

Ajo shton se kapitùlli i ‘BBV’ është mbýllur, e se kèrkon që të márrë vëmendje për gjëra të tjera e jo për të tilla veprime.

‘Ai është epiteti im, kaq, nuk ka. Përtej shákave unë e kam mbýllur atë kapitùll. Nuk kam pse të hèdh kunja, nuk dua më të márr vëmendje për këtë gjë, e mora kur ishte momenti. Në këtë píkë të jetës dua të márr vëmendje për gjëra të tjera’.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments