Saturday, June 3, 2023
HomeGenelRíkthimi i Efit në shtëpi i hap “tèlashe” jashtë, trònditese çfarë është...

Ríkthimi i Efit në shtëpi i hap “tèlashe” jashtë, trònditese çfarë është dùke ndòdhùr?

Ok, dùhèt ta themi që “Instagrami” këtë vit ka qenë shumë i lídhùr me ndrýshimin e klimës brènda shtëpisë së Big Brother Vip.

Ku një banor akùzohej me të padrejtë followrsat e tyre rriteshin fríkshëm dhe kur po ai banor i “prishte qejfin” fansave mènjèherë ata i bènin “unfollow”.

Thënë kjo, preferèncat e publíkut lídhùr me lojën e banorëve është reflektuar në numrin e ndjèkësve.

Ndërkohë, márrím rastin e Efit si banorja e cila fitoi nmbi 300 mijë njekësish pasi u pozícionua krah Luizít, banorit që shmica e shqíptarëve “shkùlin flokët” për të.

Por, ríkthimi i sáj në shtëpi nuk është prítur dhe aq mirë pasi prishja e miqësisë me Luizín dhe Kiarën ka reflektuar dhe në llògarinë e banores në Instagram.

Për dy ditë ajo ka hùmbur mijëra ndjèkës dhe ngelet për tu parë se si do vazhdojë më tej, por kështu si është situata brènda në shtëpi mes sáj dhe “idhùllit të shqíptarëve”, páráshíkimi nuk është aspak i mirë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments