BEFASUESE! Gjèsti i Jùlit po Xhiron Rrjètin, EGLA Gati të Lárgohèt nga Shtèpia?

Mëngjesín parë në shtëpinë e Big Brother Vip, Egla dhe Jùli e kanë nisur me debáte. Sipas Eglës, Jùli i nxori gjumin me një batutë që ai bëri në mëngjes.

Egla dhe Jùli u ùlën báshkë jashtë, ndërsa áktorja sqaronte kolegun e sáj: “Lediona diçka të tha dhe ti the një fjali, sháka.

Zëri yt më zgjoi. Kur të afrohem të them një gjë, mòs më thuaj:

Fillove ti! Se ne nuk jemi burrë e grua që kemi jetuar báshkë dhe nese vijojne keto gjèste do te lárgohem shpèjt nga kjo shtepi.

dhe unë të kam ngrënë shpirtin me kèrkesa. T’u afrova miqësisht.

Nuk të sùlmova. Me shumë mirësjellje të thashë: Brènda etíkës, njerëzíllëkut, kurseje atë frymëzím që në mëngjes.”

Jùli u përfshi edhe në një debát tjetër me áktorèn Egla Cenaj.

Egla kèrkoi llògari se përse gocat dùhèt të ndèrrohen në banjë, ndërsa

Jùli donte të ndèrrohej në dhomën e gjumit dhe banorëve u thoshte: Mbyllni sytë! Ndërsa Egla ia kthen: Është mungesë respekti mor Jùl!
Në një moment tjetër. Jùli i thotë Eglës: Në zbor rrinim me të brèndshme. Por Egla ia ktheu: “Dil me shòkët ashtu!”

Leave a Reply