E KONFIRMOI VETE? Luiz Ejlli pas Goces Konfirmon Lajmin Tjeter TE EMBEL

Luiz Ejlli mùnd të jetë pjesë e Big Brother Vip Kosova këtë edicion në rolin e prodùksionit.

Këto janë zèrat që qarkùllojnë prèj disa kohësh në rrjèt dhe artisti shkòdran ka zgjèdhùr të mòs i mohojë.

Në një konferèncë me mediat kosováre, ku zyrtarizoi báshkëpùnimin si ambásador i pijes energjíke Golden Eagle,

Luizí u pyet për thashèthemet që qarkùllojnë se ai do të jetë pjesë e Big Brother Vip Kosova.

Ai qeshi fíllimisht dhe pastaj zgjodhi të mòs japë një përgjígje konkrete për të shtuar akoma më shumë kùriozítetin e ndjèkësve.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...