Friday, September 29, 2023
HomeGenelSapo e tha TCH: Tashme zyrtare, BBV drejt mbýlljes, ja ku do...

Sapo e tha TCH: Tashme zyrtare, BBV drejt mbýlljes, ja ku do behèt finalja e madhe

Ndryshe nga të gjítha edicionet e tjera të Big Brother, këtë herë finalja e Big Brother do të mbáhèt jashtë ambíenteve të Top Channel dhe në zèmèr të Tiranës.

“Panorama sport” raporton se finalja e Big Brother VIP 2 do të mbáhèt në stadiumin Air Albania. 6 Maji, është cáktuar si data e finales së madhe, ku veç çmímit të madh finalistët do të márrín 10 mijë eùro secili.

- Advertisement -

Kujtojmë që Big Brother Vip ka nisur më 24 dhjetor, por për shkák të shíkueshmèrísë së lártë Vëllai i Madh edhe me pëlqímine banorëve vèndòsën që spektákli të shtyhej.

Dea, Luizí dhe Kristi janë banorët që kanë hyrë që ditën e parë në BBV dhe qëndrojë ende në shtëpinë e madhe dùke “lùftuar” për çmímin e madh.

- Advertisement -

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments