Saturday, June 3, 2023
HomeGenelDebat i fríkshem ne Prime, banret e BBV: : S’ka k***qe, píkë...

Debat i fríkshem ne Prime, banret e BBV: : S’ka k***qe, píkë fytyre s’ke

Prime i sotëm ka fílluar me shumë debáte, të pasuara pas klipit të Ronaldos së lojës së tij, gjatë javës që ishte në nominim. “Këto që i quan ky me këto emra, po i pèrdor pak kèq. Mos më ndërpri pra, Apo je 50 vjèç dhe do fjalën.

Respektin tim se ke, burracak je, píkë fytyre nuk ke. Ky zòtëria dòli si burrë dhe erdhi si kokrra e fríkacakut. Ai nuk ka këllqe. Nuk ka guxim as për debát, ngrihèt dhe íkën.

I kam thënë çfarë ke me Kiarën, ke me Kiarën dhe çfarë ka me mua, e ka me mua. Ronaldo ka ardhùr ndrýshe, por prap i thash nuk e di nëse ai do e mbánte dot 24 orë. Ai nuk mùndi ta mbánte dot”, tha Luizí.

Duket se pas rifùtjes me vetëbesim të madh dhe sjellje arrogante Kiara e ka kuptuar që ka gabuar dhe ka ndrýshuar qëndrim.

Ndërkohë që ajo ka qárë shumë dhe e ka treguar qártë që nuk është në humor, në një bisedë të bërë me Efin në oborr, është shprèhur që edhe nëse e presín nuk i dèl më gják.

Pjesë nga biseda: Efi: S’ke ftohtë ti? Kiara: Jo çá ftohti, mua të më presësh as gják nuk më dèl

Edhe pse mbështjetjen e Luizít e ka patSr të madhe, Kiara me këto sjellje dùket se është vetëm një hap nga lárgimi.

Kujtojmë që dje Kiara nuk është ndíer mirë dhe ka shpèrthýer në lòt, teksa pa se si e kishin imituar në spektáklin e humorit ‘Portokalli’. Edhe në këtë moment Luizí i ka qëndrùar pranë dhe e ka ngushëlluar.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments