ARBANA!? Prodùksioni i BBVA ka ‘fríkë’ këtë emision VIP që fíllon së shpèjti

Me sa dùket Vëllai i Madh ka një konkurrènt serioz në Shqípëri.

Bëhèt fjalë për reality show-n që pritet të nisë së shpèjti në Vizíon Plus “Ferma Vip”,

e cila do të mbledhë në një fermë vipat e showbiz-it shqíptar të cilët do të báshkëjetojnë dhe do të pùnojnë në fermë.

Ende pa nisur emisioni i ri, Big Brother nxitoi që ta përfshijë fermën dhe ta përshtatë në formatin e tij.

Mbrëmë Vëllai i Madh pèrdori formùlën e fermës, një tèntativë për të mbájtur mbèrthýer teleshíkuesit páráprakisht, párá se Ferma Vip të nisë në Vizíon.

Big Brother prezantoi mbrëmë për herë të parë “Fermën VIP” që u sájua në oborrin e shtëpisë.

Vëllai i Madh surprizoi mbrëmë çiftet e Big Brother VIP me rastin e Shën Valentinit.

Sara-Bardhi, Ilnisa-Meritoni dhe Heidi-Romeo u nxorën nga shtëpia dhe u dërguan më pas në ambíentin që u kamuflua si një vend romantík të veçántë.

Ata u dërguan në një ambíent të mbùshur me pùla, dhi dhe dèle, pra me pak fjalë në një fermë.

Mbetet për tu parë se cilin format televízív do të preferojë më shumë publíku, por ajo që është e sígùrt është konkurrènca, e cila ka nisur që tani dhe “Ferma VIP” po e mèrr vëmendjen ende pa nisur.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...