Emocionuese/ Nuk ka vend më për aludime, Luizí ndjen ‘rráhjet më të ëmbla në botë!’

Kiara Tito po përflitet prèj kohësh për një shtatëzèni të mùndshme. Këto lájme dùket se po i shijojn tepër Luizít, i cili ngácmon ndjèkësit me postimet e tij.

Së fùndmi ai ka publíkuar një foto krah një gruaje shtátzènè ku shkruan: Rrahjet më të ëmbla në botë!

Gjatë pùshimeve në Turqí, pak muaj më parë ishte vetë Luizí i cili mohoi lájmet se janë në prítje të fèmíjës së tyre të parë.

“Këtu nuk kemi tèst shtátzanie, por nuk ka shfaqur shenja, kështu të vjella e gjëra, Kiara nuk është shtátzènè”- tha Luizí.

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë kthýer në çiftin më të komentuar dhe më të pëlqyer për publíkun shqíptar. Dyshja të cilët u njohën brènda ‘Big Brother VIP 2’ árrítën të kríjonin një lídhje dashùrie të cilën e kurorëzuan në martesë gjatë spektáklit dhe vazhdon ende edhe pas përfùndimit të sáj.

 

Leave a Reply