E papritur! ‘Shkárkohet’ Arber Hajdari? Ja emri i pare qe e zevendeson opinionistin

E ftuara e kësáj nate në një emision televízív ishte moderatorja Einxhel Shkira, e cila foli për jetën e sáj pas një shkëputje të gjatë nga televízíoni.

Einxhel trègòi për ftesën që i është bërë për të qenë opinioniste e Big Brother Vip, por e kishte të pamùndur për shkák të ardhjes në jetë të djalit të sáj, por la mùndësínë hapur për vitin e ardhshëm.

Bora: A ka pasur një ofertë konkrete për të qenë opinionioste e sezonit të dytë të bb

Einxhel: Po, por kisha shumë pak ditë që kisha sjellë Trevin ne jetë dhe nuk doja tja hiqja vetes mùndësínë të përjetoja ditët e párá të mëmësisë. Mu desh të zgjídhja lumturinë párá kárrierës

Bora: Do ta konsiderojë për BBV4?

Einxhel: Po, do më kishte pëlqyer, më shkòn si format

Bora: Kë mùnd të zèvëndosh pasta nuk e di

Einxhel: Arbrin, bëj sháka, ka tre vjet, të bëjë pak pùshim.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...