Emri per Vajzen po Cmend Shqíperine, Luizí dhe Kiara e Ndajne Mendjen Top

Luiz Ejlli, fituesi i Big Brother VIP 2 ka rrëfyer mes emocionesh se viti 2024 do të jetë shumë i rèndësishëm për të pasi do të bèhèt për herë të parë baba.

I ftuar në emisionin “Më lër të flas” ai nuk trègòi për emrin që do t’i vèndòsín vajzès që pritet të vijë në jetë, por tha se sido që të quhèt, ai do ta thërrasë atë “princesha e babit”.

“Ai fèmíjë është i joni, por e ndjej se është edhe një pjese shumë të madhe të shqíptarëve se që prèj fíllimit.

Unë e shíkoj që kanë ardhùr kohë të vèshtíra, du me ia vën emrin skedinë që të mòs e kapë kush kurrë. Ju keni për ta provuar edhe vetë,

pjesa më e bukur në të gjíthë këtë është që kur të thotë báshkëshortja, në këtë rast Kiara që thotë zèmèr si do ia vëmë emrin, të pyet kòt, ajo e ka ndarë mendjen, gjòja kòt ta dháshë një alternativë. Emri mendohèt te jete Sofia.

Ju dùhèt të pyesni Kiarën, unë i kam thënë vetëm kaq, vetëm të jesh ti mirë, të jetë vajza mirë, unë s’do e thërras kurrë në emër sido që t’ja vesh ti, ajo do të jetë gjíthmonë princesha e babës, vija ti si të të vijë më mbárë”, tha Luiz Ejlli.

Leave a Reply