Vetem 1 dite pas PRIME Banores me te FORTE i Ndodh nje Gje ‘Shqetesuese’

Pas përfùndimit të spektáklit të mbrëmjes së káluar, banorët e “Big Brother VIP3” janë përfshirë në debáte me njëri-tjetrin.

Zgjedhja e Egla Cenos për të dërguar në nominim Romeo Veshajn dhe Heidi Bacin dùket se ka nxèhur situatën në shtëpinë më të famshme në Shqípëri.

Përveç Eglës, asnjë nga banorët e tjerë nuk e di arsyen e vërtetë të këtij nominimi. Teksa publíku do të votojë për të ‘zgjèdhùr finalistin e parë’, banorët mendojnë se ose Heidi ose Romeo do të lárgohèt përfùndimisht nga BBV3.

Gjatë mbrëmjes, teksa ishin dùke u shtrirë në krevat, Heidi vuri re se pranë kishte një letër. “Kush ma ka lënë këtë?”, pyet Baci banorët që ndòdheshin në dhomën e gjumit. Ndërkohë në fletë shkruhej: “Return BBV3”.

Mëngjesín e sotëm, teksa ka qenë dùke biseduar tek dhoma e grimit së báshkù me Jùlin, Heidi pretendoi se letra ishte shkrùar nga Egla.

Heidi: Po ajo më la biletë mua dje. Mendoj se ma ka bërë ajo?

Heidi: E ke bërë ti? Kush po luan?

Jùli: E ka bërë Graciano për sháka.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...