E PAPRITUR/ Ilnisa Plás Deklaraten qe Po Trazon Ujrat Çpo Ndodh Valle

Mbrëmë situatë në ‘Big Brother VIP Albania ka agravuar mes Eglës, Jùlit dhe Mritonit.

Përmes një debáti të ashpër Egla shprèhèt se nuk mùnd të duron më dùhèt t’i dènòncoj në pòlíci.

Andáj Ilisa ka reaguar dùke ripostuar një ‘storyâ ku shkruante se “Kárma e fèmíjëve qe ke përmend aty, e do i mèsoje Anaisit pozícionin më të mirë në se*s,

vajza e Jùlit si dritë, vajza e Jetmirit, nena dhe motra Meritonit qe ste kanë fáj po të kthehen mbrapshtâ.

Kujtojmë se Ilnisa ka përkrahë fùqíshem Meritoin gjatë qëndrimit të tij në ‘BBVAâ.

Ilnisa Agolli, Egla Ceno, Reagimi, Postimi

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...