Çfarë ndòdhi papritur ne Big Brother? Banorja bèrtet e fríkësuar dhe vrapon nëpër shtëpi

Ditën e sotme Jùlian Deda ka kapur një hardhucë, me të cilën tèntoi që të fríkësonte banorët e shtëpisë më të famshme në Shqípëri, “Big Brother VIP3”.

Kur e pa Heidi Baci, ajo vetëm u shtrembërua dhe u lárgua nga Jùli. Ky i fùndít më pas sheh Erjola Doçin aty afër dhe shkòn drejt sáj. Moderatorja me të parë se áktori kishte në duar një hardhucë, vrapoi dhe dùke bèrtitur thoshte:

Nga ana tjetër, áktori i njohur thotë se ‘nuk ka asgjë’.

Kujtojmë se prèj pak ditësh Jùli dhe Erjola janë përfshirë në një debát me njëri-tjetrin. Teksa Deda thotë se vazhdon të ketë mendim të mirë për Doçin, kjo e fùndít ka thënë se po e vëzhgon sjelljen e tij.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...