E FRÍKSHME/ Vellai i Madh Pérjashton Eglen dhe Lédhaton Ilnisen!! TÁLLJE me Shqíptaret

Egla Ceno u përjashtua sot nga loja e Big Brother Vip me vendim të Vëllait të Madh.

Vendimi erdhi pasi áktorja reagoi kùndèr provokimeve të vazhdueshme të Meritonit dhe Ilnisës,

dùke i hèdhùr moderatorit një gotë verë në kokë.

Edhe pse veprimi i Eglës konsiderohèt i dhùnshëm, pas nuk ngelet as çifti Meriton-Ilnisa,

të cilët vazhdimisht kanë fyer, denigrùar, provokuar áktorèn.

“Je pijanece, je e kèqe, jo më kòt të ka lënë Zoti pa fèmíjë, pise femër, sfaçáto, fùndèrrinë….”

është refrèni që dëgjohej në shtëpi vazhdimisht nga “çifti përndjèkës”,

siç i kanë cilësuar edhe banorët e tjerë gazetarèn dhe moderatorin.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...