Saturday, December 2, 2023
HomeGenel"Është një femër që ju rrít rrògën me FAT...."/ Të bèhen gati,...

“Është një femër që ju rrít rrògën me FAT….”/ Të bèhen gati, ndrýshimi bòmbè i pret

Dashi Ambíenti do jetë i tillë sot që do ju bëjë mjaft nostalgjíkë. Në disa momente mùndet edhe të mbýlleni në vetvete. Nëse jeni në një lídhje gjatë gjíthë kohës do ju pùshtojë pesimizmi dhe nuk do doni të dilni nga shtëpia apo nga mjedisi ku ndòdheni.

Dëgjojeni partnerin dhe shoqërojeni atë atje ku do ju ftoje pasi do ndiheni më mirë. Ju beqárët do keni ide të gabuara për disa persona dhe do hídhni hapa të gabuara. Në pùnë nuk do mùnd t’iu realizohen të gjítha planet dhe ky do jetë si një dështim për ju. Sektorin e financave do e keni më tepër kùjdès dhe do dini ta mbáni situatën të stabilizuar.

Demi Mërkùri dhe Urani do bèhen báshkë gjatë kësáj dite dhe do ua ndrýshojnë tërësisht ditën. Në pùnë sidomòs do keni më shumë fat. Gjithçka do jetë në avantazhin tuaj. Nëse keni një lídhje në mëngjes do e kritíkoni partnerin për disa gjëra dhe atij mùnd t’i mbètet qejfi megjíthatë pas mesditës gjërat do rregùllohen.

- Advertisement -

Do i kuptoni gábímet dhe do gjèni mënyrën më të mirë për të kèrkuar fálje. Ju beqárët më në fùnd do keni një tákim serioz që do ua ndrýshojë tërësisht jetën. Në pùnë do ju bèhen edhe propozíme të jashtëzakonshme që nuk dùhèt t’i hùmbni. Dite me shumë fat për këtë plan. Sipas hòròskòpit, párátë nuk do jenë të shumta, por të mjaftueshme.

Binjaket Sot nuk do përshtateni lehtësisht me situatat që do ju kríjohen dhe në shumë momente mùnd të ndiheni kèq. Nëse jeni në një lídhje asnjë pèrpjèkje nuk do jetë e mjaftueshme sot për të árrítur lumturinë.

Kërkoni më shumë nga vetja dhe pranojini edhe gábímet e së shkùarës. Ju beqárët do i keni idetë shumë më të qárta se më parë dhe do e dini shume mirë kë të joshni. Gjithsesi mòs u nxitoni për asgjë. Në pùnë do jeni të kùjdèsshëm, nuk do përfitoni nga dòbèsitë e kolegëve dhe do jeni elokuentë. Me párátë do keni disa pro bleme të vogla, por asgjë për të vënë alármin mènjèherë.

- Advertisement -

Gaforrja Ka mùndësi që sot të ketë disa konflíkte të vogla me disa persona për çështje interesi, megjíthatë ndrýshe nga sa do ju dùket në fíllim çdo gjë do ndrýshojë si me mágjí. Bëjini sytë katër dhe mòs kini besim tek askush. Nëse jeni në një lídhje do gjèndeni përpárá një dileme dhe nuk do árríni dot të bèni një zgjèdhje.

Partneri gjíthashtu nuk do dojë t’iu lèndojë dhe do trègòhen shumë i dashur. Nëse jeni beqárë mòs bèni çdo gjë që do ju propozohèt, por dhe as mòs qëndroni të mbýllur. Në pùnë shumë gjëra do ju ecin kèq dhe nuk do dini ku të mbështèteni. Shpenzímet do vazhdoni t’i krýeni pa llògari dhe situata financiare do jetë prob lematíke.

Akrepi Kjo e sotmja do jetë plòtësisht ndrýshe nga ajo që keni káluar më parë. Edhe pse nuk do kèrkoni asgjë ndrýshim, nuk do e shmángni dot márrjen e një vendimi të madh. Nëse jeni në një lídhje dashurojeni partnerin ashtu si ta ndjeni e mòs mendoni si mùnd të jetë e ardhmja, Jetoni momentin dhe kënaquni sa më shumë.

Ju beqárët nuk do fílloni dot një romancë sot sepse angazhimet nuk do ju lënë aspak kohë. Në pùnë të gjíthë do kenë nèvojë për idetë dhe mbështètjen tuaj prandáj do duan t’iu mbájnë afër. Ju për vete do i árríni qèllimet. Me shpenzímet mòs u trègòni kapricozè dhe nuk do keni pro bleme.

Peshorja Sot për fat të kèq nuk do e keni shumë të lehtë të ruani dialogun e mirë me të tjerët dhe kjo ka për t’iu sjellë pr obleme. Nëse jeni në një lídhje bèni shume kùjdès me xhelòzínë pasi po e teprùar do shkátërroni çdo gjë të bukur që keni ndërtuar.

Ju beqárët do trègòheni më të emancipuar dhe do jeni gati edhe për ndonjë flírt momental. Në pùnë, ata që fíllojnë áktivitetin shume shpèjt apo ata që pùnojnë natën do kenë më shumë vèshtírësi se të tjerët dhe nuk do árríjnë atje ku dùhèt. Shpenzímet mùnd të dòbèsohen vetëm nëse mbýllni sytë dhe shpenzoni kuturu.

Shigjetari Sot do jeni mjaft áktivë dhe plòt ide të mira. Do i ndíhmoni pafùnd ata që ju rrethojnë dhe do ndiheni edhe vetë të plòtësuar. Nëse jeni në një lídhje nuk do ju pëlqejnë disa gjëra që do ju thotë partneri dhe mùnd të mërzíteni me të. Më e mira do jetë të flisni sa më hapur dhe të sqároheni njëherë e përgjíthmonë.

Keni për t’i kuptuar gábímet reciproke dhe do ndiheni më të qetë. Nëse jeni beqárë dhe ju pëlqen tej mase díkush mòs u mendoni shumë, por hídhùni në veprim mènjèherë. Në pùnë trègòhuni vigjílentë dhe mòs e hùmbisni besimin tek vetja. Xhelozísë së të tjerëve mòs ja vini veshin. Në planin financiar mùnd t’iu dalin të paprítura nëse nuk mèrrni masa.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments