E FRIKSHME! Festa e bebit VULOS cdo gjë! Nuk flasín!? Ja pse Luizít i Ndodhi kjo e kèqe

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë konfirmuar sot se do të bèhen prindër për herë të parë.

Lajmin e ëmbël çifti e ndau në mënyrën më të veçántë, nëpërmjet këngës së re të Luiz Ejllit, “Frymë”.

Në videoklip shfaqen të gjítha momentet, që kur çifti mèsoi lájmin e deri të festa speciale ku zhùluan gjíninë.

“Bëjnë fèmíjë për interes”, e afërmja e Kiara Titos i kthehèt Zhaklinës: Ti ta shpíf


Por nuk mùnd të mòs víhej re se në festë, ku ishin të pranishëm të gjíthë të afërmit e Kiarës, mungonte nëna dhe motra e Luizít, njësoj si në dasmën e tyre.

Të gjíthë tashmë janë të qártë se Kiara Tito i ka pùnët si mòs më mirë me vjehrrèn, por smùnd të themi të njëjtën gjë për kunatën, motrën e Luizít.

Bashkëshorti i kësáj të fùndít u bë publík në BBV ku trègòi márrëdhënien speciale më Luizín, e cila dùket se nuk është më e njëjtë. Sokoli ndjèk në rrjète sòcíale vetëm, Luizín, por jo Kiarën.

Ndërkohë as Luizí dhe as Kiara nuk e ndjèk Sokolin. Ky i fùndít nuk ka bërë asnjë reagim apo urim për lájmin e prítjes së ëmbël, ndrýshe nga pjesa më e madhe e VIP-ave.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...