Saturday, June 3, 2023
HomeGenelSkenar skándáloz! Nuk íkën asnjëri nga tre të nominuarit, Luizít i bíe...

Skenar skándáloz! Nuk íkën asnjëri nga tre të nominuarit, Luizít i bíe píka

Krist Aliaj është banori që u lárgua (vetëm për pak minuta) nga shtëpia e Big Brother Vip mbrëmjen e sotme. Votat e publíkut kanë vèndòsur që Kristi të dalë nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

Mes Oltës, Luizít dhe Kristit, publíku zgjodhi që Kristi të linte shtëpinë e Big Brother VIP, ndërsa është ende në lojë nga bileta e tij e fatit.

Kristi ia la biletën në dorë Keisit dhe kjo e fùndít kur e hapi mes lòtësh pa që kishte biletë kthimit. gëzím i madh për Keisín dhe Kristin por edhe për banorët e tjerë të afërm me të.

Por ashtu si dhe në shumë raste të tjera edhe sot dështoi prodùksioni i BBV, skenar shumë i dòbèt, pasi dihej që s’do alrgohej asnjë nga të nominuarit.

Luizí kur pa Oltën që u ríkthýe sa nuk i ra píka “obobobo” tha ai, pasi ishte i bindur në lárgimin e sáj, por që nuk ndòdhi.

Gjithsesi te trë të nominuarit për sot e mèrítojnë të qëndrojnë akòma në shtëpi pasi ka vërtet banorë të tjerë që dùhèt të íkin párá tyre.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments