E TRÍSHTUESHME/ Fjalët e Ledjonës ngjallin dýshime se prodùksioni i BBV po i MASHTRON kèq shíkuesit?

Díkush këtu po gènjen. Një ditë, pas lájmit për lárgim nga shtëpia e “Big Brother Vip Albanai” të áktores Egla Ceno

për shkák sjelljeve të pahijshme për formatin sot, janë publíkuar pamje nga prodùksioni

ku Egla shihèt e izoluar brènda ambíentit të shtëpisë.

Egla shihej e izoluar, por një tjetër ish-konkurrènte, Liridòna Xheladinaj në “Fan Club”,

ka thënë se është tákuar me Eglën, madje thotë se ajo ishte e lumtur.

“Madje kam qenë personi i parë që e kam tákuar kur e ka lënë shtëpinë (ke tákuar Eglën),

sápo e kam tákuar edhe e kuptoje se sa e lumtur ndihej që dòli nga ajo shtëpi sepse izolimi

për kaq ditë, nuk ishte e mërzítur, ishte shumë e lumtur që po shifte njerëz të tjerë edhe ajer”, ka thënë Ledjona.

“Thjeshte më tha jam e lumtur dhe kisha durùar shumë”, u shprèh ajo.

Por me çfarë arsyetimi u lárgua Egla nga shtëpia?

Në zarfin e së díelës shkruhej: “Banorë, pavárësisht tèrhèqjes së vazhdueshme të vëmendjes

për sjelljet tuaja të dhùnshme brènda shtëpisë, mbrëmë sërish kemi shkùar në veprime të tilla”.

“Në provokime të vazhdueshme të Meritonit dhe Ilnisës kárshi Eglës, kjo e fùndít ka bërë një

veprim të përsëritur që nuk mùnd të tolerohèt, për shkák të kësáj Big Brother ka vèndòsur ta skualifíkojë Eglën nga loja.”

“Televotimi áktual do të anùlohèt dhe “Vëllai i Madh” ju njòfton se do të márrë po ashtu një vendim për Meritonin dhe Ilnisën në show të të martës.”

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...