Saturday, June 3, 2023
HomeGenelSkándaloze/ Flet gazetari: Efi mùnd t’i ‘rrèmbejë’ çmimin Luizit, këngëtari ka marrë...

Skándaloze/ Flet gazetari: Efi mùnd t’i ‘rrèmbejë’ çmimin Luizit, këngëtari ka marrë mèsazh se…

Lidhur me finalistët, gazetari Gerald Qerimi tha për ‘Shqipëria Live’ se pavarësisht mbështetjes në rrjetet sociale për Luizin, duhet që të ketë dhe vota, pasi një konkurrente e fortë përballë tij është dhe Efi.Sakaq shtoi se në natën e finales, pritet që Luizi të tregojë anën e tij njerëzore dhe histori personal pasi nuk mund të vazhdojë më me sherre ndaj konkurrentëve.

Çfarë mund të bëjnë 4 banorë për një javë?

Banorët do flasin, do hapin librin e kujtimeve. E vetmja gjë që nuk ka treguar Luizi është jeta e tij. Luizi do jetë pika kulmore e tij, do tregojë anën njerëzore. Unë mendoj se s’ka ca bën më, me Dean dhe Kristin është zëne kështu që.Popullaritetin që Luizi ka në rrjete sociale ta reflektojë dhe me vota, most ë ndodhë si Donaldin dhe Ilirin.

Këtu fillon gjithë loja, mendoj se Efi është një pretendente e madhe për ta fituar dhe për të dalë kok më kokë me Luizin, ky e ka marrë një mesazh se ajo ka qenë e votuar. Luizi nuk mund ta bëjë dot Efin shoqe, ndaj e sulmon sepse e shikon pretendente për të fituar”, tha ai.

Është ndarë nga i dashuri? Efi tregon të vërtetën

Pasi u bë pjesë e “Big Brother VIP” Efi Dhedhes rrëfeu se është në një lidhje dashurie dhe ka folur disa herë për partnerin e saj. Duke mos dhënë shumë detaje ajo ka rrëfyer se partneri i saj është ekonomist.

Mirëpo, kohët e fundit pati aludime se ajo i ka dhënë fund lidhjes. Gjë që mesa duket është e pavërtetë. Ditët e fundit ajo ka folur për të dashurin. Në një bisedë me Dean dhe Kristin, Efi përsëriti se ka dikë që e pret jashtë.Po ashtu, mbrëmjen e djeshme bëri disa batuta me Luizin duke i thënë se ai ka Kiarën kurse ajo të dashurin e saj. Efi ka deklaruar se qetësia e partnerit e ka bërë për vete që në fillim dhe se ai i nxjerr anën e saj më të mirë.

“Me natyrën time mendoja se më duhej ndonjë njeri i ashpër. Por nuk ka lidhje fare një qetësi absolute, sa të bën të ndihesh keq. Thjesht respekt dhe më nxjerr më të mirën time. Thjesht ideja që nuk ma merr për dobësi atë që unë ndjej. Është një çun shumë i mirë, i sjellshëm, i edukuar”, tregoi Efi.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments