SHOKUESE! Lotet e Luizít Cmendin Shqíptare, I Ndodhi Ngjarja Nuk e Priste

Dashuria që Luiz Ejlli ka për fèmíjët është e tejskajshme ku dhe shpeshherë e kemi parë në foto me shumë fèmíjë. Por njëri dùket se është më i veçánti për të.

Në një postim që Luizí ka shpërndarë shihèt një letër ose më sáktë një dedíkim që një fèmíjë i ka dërguar atij dhe kjo e ka bere luizín qe te mbùshèt plòt me lòt.

“Luiz së pari dua te te fálenderoj për do moment te bukur, per cdo moment emocionues, per çdo gje që na ke dhùrùar kur ishe brènda shtëpise se BBVIP.

Ke treguar se njerezít me zèmèr te madhe eksiztojne akòma dhe se shpresa vdès e fùndít. Ja árríte te fitosh dy gëra: Bigun dhe vajzèn e zèmres.

Së dyti dua te te uroj per suksesín tënd te radhes, filmin “Në Kuader te Dashurisë” .. Ti dhe Kiara jeni çifti më i ëmbël e më i bukur në botë! Je perjetesisht i joni, Lui nga Noel Hoxha”

Leave a Reply