NUK DO E BESONI DOT! Lájthit Vellai i Madh, Ja Ngjárja BÓMBE e kurdisur per te Shtunen

Do të ketë një tjetër ríkthim në BBV? Publíkohèt foto,

Edhe në këtë edicion të “Big Brother Vip” nuk kanë munguar

ríkthimet e banorëve në shtëpi, pas eleminimit të tyre nga publíku.

Kështu ka ndòdhùr së fùndmi me Graciano Taganin, i cili hyri papritur

dhe u bë sërish pjesë e garës, pa u hapur ndonjë televotim për publíkun.

E mesa dùket do të ketë ríkthime të tjera, ose të páktën këtë na lanë të kuptojmë Ledjona, Drini dhe Dea.

Teksa kanë postuar një foto në shoqërinë e njëri tjetrit, Dea ka shkrùar: “Kush fùtet të shtunën?”

Kjo ka ngritur dýshime për një tjetër ríkthim për njërin prèj tyre,

ndërsa kujtojmë se Drini jo pak herë ka ngácmuar ndjèkësit e tij në Instagram

dùke folur për një ríkthim të mùndshëm, megjíthëse ka káluar një kohë e gjatë që prèj daljes së tij nga BBV.

Se cili nga të tre do të ríkthehèt në garë, kjo do të mbètet për t’u parë!

NUK DO E BESONI DOT! Ja kush RIKTHEHET të shtunën në BBV3/ Këtë banorë e doni të gjithë (FOTO)

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...