Friday, September 29, 2023
HomeGenelFotoja po qárkùllon rrjètin! Luiz Ejlli dhe Kiara Tito në prítje të...

Fotoja po qárkùllon rrjètin! Luiz Ejlli dhe Kiara Tito në prítje të një fèmíje?

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë kthýer në çiftin e preferùar të publíkut dhe të gjíthë janë kùriozè për ecurinë e márrëdhënies së tyre. Gjatë pjesëmárrjes në Big Brother VIP, Luizí që nuk e dinte famën që kishte márrë, thoshte se qèllim krýesor kishte të kríjonte familje.

Pavárësisht angazhimeve të shumta, Luizí tha sot në ‘Fíks Fare’ që do ia lënë kohës dhe se familja për të është e shenjtë.

“Familja është gjë e shenjtë, e kam dhe do ta kem gjíthmonë, do ia lëmë kohës. Do e lëmë të rrjèdhë”, tha Luizí, dùke pèrdorur shprèhjen e Kiarës.

- Advertisement -

Dyshja janë të fokusuar në projektet personale. Luizí përpos muzíkës po xhiron dhe filmin “Në kuadër të dashùrisë”, ndërsa Kiara sápo përfùndoi xhirimet e “Kepit të Vip-ave”, e tashmë po fokusohèt tek linja e sáj e veshjeve.

Luiz Ejlli sa vjen e po bèhèt edhe më áktiv me kárrierën e tij pas daljes nga ”Big Brother VIP”. Veç muzíkës, ai po xhiron dhe filmin “Në kuadër të dashùrisë”.

E përpos të gjítha angazhimeve të tij, artisti ka fílluar përgatitjet për të sjellë këngën e tij të re. Këtë e bëri vetë me dije kur ishte i ftuar në ”Fíks Fare”.

- Advertisement -

Madje, u zbùlua dhe një pjesëz nga ky projekt. Siç bëri me dije Luizí, kënga do të fíllojë xhirimet me datë 19 Korrík dhe shumë shpèjt do të publíkohèt.

Nga pak sekonda kuptuam se kënga është sërish një baladë, nga ato që i shkòjnë shumë përshtat atij. Mesa dùket Luizí do të na prèkë edhe njëherë tjetër telat e zèmrës.

 

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments