Saturday, June 3, 2023
HomeGenelGati lárgimi? Theu rregùllat e “BBVA”, banori dènohèt nga ‘Vëllai i Madh’

Gati lárgimi? Theu rregùllat e “BBVA”, banori dènohèt nga ‘Vëllai i Madh’

Pasi Bledi theu rregùllin, shkòi të márrë një letër në enën e qelqtë që ndòdhèt në dhomën e ndenjes, në të cilën janë shkrùar disa dènime. Bledi u dènua të mòs pijë asnjë cigare apo vape, për tri orët në vazhdim.

E jo vetëm Bledi por edhe Nita prèku pa dashje letrën higjèníke teksa kërcente këngën e sáj në living së báshkù me banorët e tjerë.

Dënimi i sáj ishte t’i bèntë masazh njërit prèj banorëve për pesë minuta.

Per sa i perket lídhjes se hershme Kejsi dhe Kristi, bukuroshja foli mbrëmjen e djeshme për raportin që kishte me Kristin brènda shtëpisë së “Big Brother VIP” dhe lídhjen e këtij të fùndít jashtë shtëpisë me një vajzè të quajtur Zaza.

Ajo u shprèh se është ndjèrë kèq kur ka dalë dhe ka mësuar për lídhjen e tij pasi nuk ishte në dijeni, ndërsa e quan trádhti nga ana e tij.

“Tradhti nga ana e tij po, por unë jam më e mirë se sa dùhèt. Ai brènda ka shprèhur se ka një njohje, nuk ka thënë që ka një lídhje. Jam ndjèrë kèq sepse ka thënë thjesht një njohje, nuk e mendova që ishte kaq serioze”, u shprèh ajo në “Më lër të flas”.

Keisi rrëfeu se një herë Kristi i ka kèrkuar t’i bëjë flokët si Zaza.

“Çudia më e madhe ishte kur Kristi më tha njëherë aty brènda t’i bëja flokët e shkùrtra, të zeza, se të shkòjnë më shumë. Dhe kur pashë këtë gjënë jashtë… Çudi më erdhi”, tha Keisi.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments