Saturday, June 3, 2023
HomeGenelZarf i zí ne BBV… Banorja prane rrezíkut te madh, gati dènimi...

Zarf i zí ne BBV… Banorja prane rrezíkut te madh, gati dènimi ekstrem?

Në fíllim të prime të shtunës Arbana Osmani, ndau lájmin me banorët për ngjárjen në “Top Channel”, ku nga breshëria e kallashníkovit hùmbi jetën roja Pal Kola. Kjo u bë në mënyrë që edhe ata të vèndòsín, nëse duan ta vijojnë këtë rrugëtim, apo ta ndërpresín nëse nuk ndihen të sígùrt. Për tua lehtësuar vendimin, prodùksioni ka vèndòsur që atyre të ju mùndësojë kontákti me familjarët përmes telefonatës.

Banoret kane prítur qe dje qe do te bejne telefonaten ndersa kjo ka ndòdhùr sot ku banoret me radhe jane ftuar ne dhomen e surprizave per te folur me familjaret e tyre dhe per ti pyetur mendimin e tyre nese dùhèt ta vazhdojne garèn.

Deri me tani nga te ato telefonata qe jane bere shumica e familjareve i kane inkurajuar banoret qe te vazhdojne lojen pasi sipas tyre ajo qe ka ndòdhùr jashte nuk ka te bej fare me ta andáj ata dùhèt qe ta vazhdojne endrrèn e tyre dhe mòs te dalin vetem nese lárgohen me eliminim.

Me interes për publíkun u prít dhe telefonata mes Keisit dhe Sabianit. Keisi nisi një njohje me Kristin, por në shtëpi u fùt babai i sáj si konkurrènt dhe më pas në shtëpi u fùt edhe këngëtari Lorènc Hasrama, me të cilin ajo kishte një lídhje të shkùrtër. Një telenovelë që nuk dihèt fùndít dhe u bë një situatë lëmsh.

Por sot Keisi komuníkoi disa sekonda me babain e sáj, Sabianin i cili e këshilloi që të vijojë lojë, të ndjèkë këshillat që ai i ka dhënë dhe më krýesorja që i tha është: ”Qëndro vetëm me Luizín”.

“Babi të sheh orë e minutë. Ti nuk ke për të dalë që aty për asnjë arsye. Ne jemi të gjíthë shumë mirë. Dëgjo babin, ti vetëm hap sytë se ti e di çfarë nuk dua unë. Kujdes porositë e mia, afër Luizít me asnjë tjetër” u shprèh Sabiani.

Pas këtij momenti është ndërprèrë telefonata, pasi këshilla qendro me Luizín është márrë si një ínfòrmacion nga jashtë dhe thýerje rregùllash.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments