Friday, September 29, 2023
HomeGenelGëzohen fansat e luanit. do ju ÇMENDE cfare prítet te beje NUSJA...

Gëzohen fansat e luanit. do ju ÇMENDE cfare prítet te beje NUSJA e Luizít

Vitin e káluar “Kepi e Tundimeve” në Top Channel, u zhvillua në një rezídencë në Kepin e Rodonit.Megjíthatë, dùket se këtë vit ka ndrýshime të shumta. Kryefjala ka zbùluar se “Kepi i Tundimeve” do të krýhèt me VIP-a këtë vit, me pjesëmárrjen e Jorit Delli, Ronaldo Sharka, Mevlan Shabës dhe partneres së tij.- Advertisement -

Programi do të drejtohèt nga Kiara Tito dhe opinioniste do të jetë Moníka Lubonja. Edhe xhirimet e emisionit do të bèhen në Turqí. Siç dùket, VIP-at e Big Brother do të jenë të gjíthë në një rezídencë, ku do të përballen me tùndímin për të formuar çifte.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments