Friday, September 29, 2023
HomeGenel“Gjate Nentorit ju del 1 pùne jashte…”, Ndrýshon fati per 6 shenja,...

“Gjate Nentorit ju del 1 pùne jashte…”, Ndrýshon fati per 6 shenja, hápen rruget e mùndesi per ju

Kjo do jetë një javë vendimtare për ju e emblit e Dashit. Nëse jeni në një lídhje do kaloni ditë me emocione të fòrta do jetë kjo për ata që janë në një lídhje. Do ndiheni gjíthë kohës mirë dhe nuk do mbèteni vetëm asnjë çást. Nëse jeni beqárë do ëndèrroni më shumë nga sa dùhèt dhe realiteti do ju dùket shumë i tríshtë. Kthehuni sa më parë me këmbë në tokë.

Në planin financiar do keni fat me shumicë dhe për këtë dùhèt të fálènderoni yjet. Marsi do ju bëjë të jeni në forme të shkëlqyer fizíke. Nuk do prèkeni dot as nga virozat e stinës. Në pùnë do jeni energjíke dhe luftarakë. Me pak mùndim, por do árríni atje ku doni dhe do i habisni të gjíthë. Vazhdoni kështu dhe shume shpèjt keni për t’u bërë ju shefat.

Venusi do dërgojë valë të mira për Demat ne jetën tuaj këtë javë. Dëgjojini këshillat që do iu jepen dhe do përfitoni. Jeta juaj në çift do jetë e mrekùllueshme. Së báshkù me partnerin do báshkòheni me miqtë dhe do organizoni disa darka të këndshme. Ju beqárët ka gjasa të keni tákime. Tregohuni të matur me fjalët dhe të thjeshtë. Nuk ka asnjë vlere të silleni si díkush tjetër që nuk jeni.

- Advertisement -

Ku.jdes me shpenzímet e tejskajshme sepse situata financiare nuk do jetë aspak e mirë. Fizíkisht do ndiheni mirë, ndërsa moralisht mùnd të keni ndonjë pròblèm të vogël. Mundohuni të qetësoheni dhe t’i mèrrni gjërat me pozítivízèm. Në pùnë do mèrrni iniciativa. Me pak mùndim mùnd ta árríni atë që dëshíròni.

Binjakët Këtë javë dùhèt të trègòheni më tolerantë dhe më të kuptueshëm me të gjíthë që gjërat t’iu ecin mirë. Nëse jeni në një lídhje do i kaloni sfídat që do ju dalin këtë periudhe dhe gjèndja do fílloje të pèrmírësohèt ndjèshëm. Ju beqárët do keni ditë të paqëndrueshme dhe nuk do árríni dot ta gjèni shpirtin tuaj binjak. Do ju dùhèt ende kohë të prisni për ndrýshime.

Buxhèti ka për të qenë i paqëndrueshëm kështu që mùndohuni të shpenzoni me kursim dhe dùke menduar për të ardhmen. Gjendja shèndètësore do lerë shpesh për të dëshirùar. Mos e teproni me ùshqímin dhe mbròhuni nga ndrýshimet e motit. Në pùnë do ecni me plane dhe kjo do ju çojë shpèjt në rrugën e dùhur.

- Advertisement -

Gaforre Këtë javë do ju shkòni gjërave deri në fùnd dhe nuk do influencoheni nga askush. Ju të dashurùarit do mèrrèni vesh më së miri me partnerin tuaj. Do jeni më të ëmbël e më shprèhës kështu që gjíthçka do jetë më e bukur se më parë. Ju beqárët do ndihen aq mirë ashtu si jeni saqë do keni fríkë të hídhni hapa për áktin se mòs hùmbásín lirinë dhe pavárësínë.

Sektori i financave do jetë i qëndrueshëm dhe aspak pròblèmatík. Përfitoni nga situata për te shlyer disa bòrxhe te hershme. Shëndeti në disa momente do lërë për të dëshirùar. Mund të keni edhe shqètësime nga zemra, të cilat nuk dùhèt nèglízhuar për asnjë lloj arsyeje. Në pùnë do përballeni me vèshtírësi, por Jupiteri do ju ndíhmojë të kaloni lehtësisht gjíthçka.

Luani ne Këtë javë ambíenti në jetën tuaj prítet të jetë shumë më i qetë se më parë. Do e keni më të lehtë komuníkimin me partnerin dhe nuk do lindin debáte me të. Nëse jeni beqárë do bèni mirë të trègòheni të sínqertë me personat që do tákoni, pasi me gènjeshtra nuk mùnd të shkòhèt askund.

Të ardhùrat do pèrmírësohen tej mase edhe fálë menaxhimit të mire që keni bërë së fùndmi, por edhe për shkák të ndíhmës së të afërmve. Shëndeti nuk do jetë i shkëlqyer, por as pròblèmatík. Mund të keni vetëm shqètësime të vogla. Për pùnën do jetë një javë plòt shkëlqím. Do árríni gjíthçka që keni programuar.

Vi.rgjë.resha ju Gjatë kësáj jave do keni edhe ditë të tríshtuara. Nëse keni një lídhje partneri, në një pjesë të mirë të kohës, do jetë i zènè me angazhime dhe nuk do ketë kohën e dëshirùar për ta káluar me ju. Shpesh do mbèteni vetëm dhe do e vuani këtë gjë. Ju beqárët do ndesheni me persona që díkur i kanë pasur partnere dhe kjo do i lèndojë e do ua hèqë dëshirën për të kèrkuar persona të rinj.

Në planin financiar çdo gjë do ju shkòjë më së miri nëse trègòheni vigjílentë dhe të kùjdèsshëm. Në të kùndèrt dùhèt të bèheni gati për pròblème. Shëndeti nuk ka për të qenë shumë i mirë sidomòs pas të mërkurës. Në pùnë mòs u trègòni gjáknxèhte sepse do e hùmbni tërësisht fíllin dhe do gaboni.

Peshorja eshte nje Javë shumë e paqëndrueshme ka për të qenë kjo për të gjíthë. Do keni ditë ekstremist pozítive, por edhe ditë kur nuk do jeni me humor të mirë, kur do doni të qëndroni në qetësi e të reflektoni. Nëse keni një lídhje do ju dùhèt t’i mendoni me kùjdès gjërat që do thoni sepse përndrýshe lídhja mùnd të márrë tatëpjetën.

Ju beqárët do njiheni me persona të shumtë, por asnjë nuk do ua mbùshë plòtësisht mendjen. Gjendja e financave do jetë disi më e qëndrueshme, çka mùnd t’iu lejojë edhe ndonjë shpenzím më tepër se zakonisht. Shëndeti do jetë pròblèmatík ditët e párá për shkák të mungesës së gjumit dhe lòdhjes profesionale. Ne pùne fíllimi i javës do jete goxha pozítiv, ndërkohë që pas të enjtes ka rrezík që situata t’iu dale jashtë kòntròllit.

Akrep Këtë javë do keni energjí pafùnd dhe ide shumë të bukura për ta zbukurùar jetën. Do dini si t’i organizoni gjíthmonë gjërat dhe do ndòdhin vetëm ngjárje pozítive. Nëse jeni në një lídhje do afroheni edhe më tepër me partnerin tuaj dhe do i shprèhin në mënyra të veçánta ndjenjat. Nëse jeni beqárë do jeni më të hapur ndáj tákimeve dhe do pranoni të bèni edhe çmènduri vetëm për të ndrýshuar statusín.

Në planin financiar do jetë Marsi ai që do ju mbështesë fòrt dhe do ju drejtojë në rrugën e dùhur. Nuk do ketë vèshtírësi. Gjendja shèndètësore do vijë dùke u pèrmírësuar pas të enjtes. Do e gjèni kurën për t’u qetësuar edhe nëse keni shqètësime kroníke. Në pùnë do jeni kreative dhe plòt ide të mira.

Sh.igjetari Ndíkimi i yjeve do jetë mjaft i favorshëm për sektorin e ndjenjave gjatë kësáj jave. Do mèrrèni vesh për mrekùlli me partnerin dhe do i lini pas krahëve disa pròblème të se shkùarës. Edhe ju beqárët do keni një periudhë fantastíke gjatë së cilës do njihni princin e kaltër me të cilin do kaloni jetën.

Financat kanë për të qenë shumë më të mira për ata të fùshës së artit dhe atyre që mèrrèn me fùshën imobiliare. Shëndeti vetëm dy ditët e párá mùnd të ketë ndonjë shqètësim të vogël nga lòdhja, ndërkohë që me pas gjërat do ecin për mrekùlli. Në pùnë do jeni profesionistë të vërtetë dhe do árríni çdo qellim që do i vini vetes.

Bricjape edhe ju ne Këtë javë ambíenti në jetën tuaj prítet të jetë shumë më i qetë se më parë. Do e keni më të lehtë komuníkimin me partnerin dhe nuk do lindin debáte me të. Nëse jeni beqárë do bèni mirë të trègòheni të sínqertë me personat që do tákoni, pasi me gènjeshtra nuk mùnd të shkòhèt askund.

Të ardhùrat do pèrmírësohen tej mase edhe fálë menaxhimit të mire që keni bërë së fùndmi, por edhe për shkák të ndíhmës së të afërmve. Shëndeti nuk do jetë i shkëlqyer, por as pròblèmatík. Mund të keni vetëm shqètësime të vogla. Për pùnën do jetë një javë plòt shkëlqím. Do árríni gjíthçka që keni programuar dhe do ndiheni të plòtësuar.

Ujori per shenjen tuaj D.ielli do e bekojë jetën tuaj këtë javë dhe do iu japë energjí të pashtèrshme. Jeta juaj në çift do jetë e mbùshur me emocione të fòrta, por ato do jenë si pozítive ashtu edhe nègátive. Ju beqárët do kenë më shumë fat se asnjëherë më parë dhe çdo gjë do ju ndrýshojë brènda pak orësh.

Edhe në planin financiar do jeni me fat. Do árríni t’i krýeni një e nga një të gjítha shpenzímet e domòsdoshme dhe mùnd të hiqni edhe disa párá mënjanë. Shëndeti nuk do jetë pròblèmatík, megjíthatë mirë do jetë të bèni kùjdès nga ndrýshimet e motit. Në pùnë do i keni të gjíthë planetët në krah kështu që keni për të árrítur më shumë nga sa mendonit. Po mùndët ndíhmojini pak edhe kolegët.

Peshq Kjo do jetë një javë vendimtare për ju. Nëse jeni në një lídhje dhe keni pasur pròblème dhe mòsmárrëveshje në çift gjërat do fíllojnë të ndrýshojnë. Ju beqárët dùhèt të jeni më të kùjdèsshëm dhe nuk dùhèt të besoni verbërisht tek fjalët e bukura që do ju thonë disa persona.

Klima yjore do jetë e përshtatshme që ju të pèrmírësoni gjèndjen financiare. Shfrytëzojeni këtë mùndësi që iu jepet sepse jo gjíthmonë do gjèndeni në situata të tilla. Shëndeti gjíthashtu do jetë i shkëlqyer. Do keni energjínë që do ju nèvojitet. Në pùnë klima do jetë e trazuar ditët e párá, por do ambíentoheni dhe do dini çfarë hapash të hídhni.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments