Thursday, June 1, 2023
HomeGenelUjori “mílioner”, vèshtírësi për Dashin, ja ç’do ndòdhë me shenjat gjatë kësáj...

Ujori “mílioner”, vèshtírësi për Dashin, ja ç’do ndòdhë me shenjat gjatë kësáj jave

Sipas hòròskòpit, java per Dashin, do të nisë shumë kèq. Të hënën, më 28 dhe të martën, 29 nëntor, në ákt Hëna do të jetë në opozítë: do të jetë e përshtatshme për ju të keni maturi të veçántë në dashùri. Kushdo që ka përjetuar një krízè márrëdhëniesh do të dùhèt të trègòjë edhe më shumë kùjdès. Atëherë do të keni një mënyrë për të ríkuperùar. Mes të shtunës 4 dhe të díelës 5 dhjetor mùnd të vijë një ide e mirë, një intuitë që nuk dùhèt nënvlerësuar.

Demi, Premton të jetë një javë shumë e ngarkuar, mes angazhimeve dhe lájmeve të pùnës që do të përballeni. Fatkèqësisht, periudhá e masave shtrënguese do të vazhdojë dhe do t’ju dùhèt t’i kushtoni shumë vëmendje páráve. Kujdes nga shpenzímet e tepërta, kreditë, financimet! Kur ndiheni të rraskapitur, kèrkoni një strehë në dashùri, sepse me Venusín në favor në márrëdhënie do të gjèni rehati dhe qetësi. E mërkura 1 dhe e enjtja 2 dhjetor premtojnë të jenë dy ditë të vèshtíra.

Java per Binjaket, do të nisë shumë mirë. Të hënën më 29 dhe të martën më 30 nëntor do të keni në krah një Hënë të mrekùllueshme që do t’ju japë energjí, kreativitet dhe vitalitet! E vetmja ditë që do të kèrkojë vëmendje të veçántë do të jetë e shtuna e 4 dhjetorit, kur Hëna do të jetë në Shigjetar, pra në opozítë. Me atë rast, do t’ju dùhèt të bèni shumë pak, të kùjdèseni për veten dhe të shtýni çdo angazhim të rèndë për javën në vijim.

Gaforrja Siç sugjeron hòròskòpi të hënën 28 dhe të martën 29 nëntor, në dashùri do t’ju dùhèt një maturi e madhe. Hëna dhe Venusi do të jenë kùndèr: konflíktet tuaja të brèndshme, dýshimet për márrëdhënien tuaj do të dyfishohen. Marrëdhëniet e pùnës në krízè për disa kohë mùnd të mbýllen plòtësisht në javët në vijim. E mërkura 1 dhe e enjtja 2 dhjetor do të jenë dy ditë shumë premtuese.

Luani Është një javë shumë emocionuese përpárá. Të hënën 29 dhe të martën 30 nëntor do të jeni ende të mbùshur me vitalitet dhe kreativitet, fálë një Hëne të mrekùllueshme. Përfitoni prèj sáj, për të realizuar projektet tuaja, përballuni me të rejat në pùnë. Ju presín ditë interesante, fálë mbështètjes së Diellit dhe Mërkùrit. Më e kèqja ka mbárùar! Në fùnd të dhjetorit, për më tepër, do të shpètoni nga Jupiteri i kùndèrt. Do të dùhèt pak më shumë kùjdès nga e mërkura 1 deri të enjten 2 dhjetor.

Vírgjëresha Java do të nisë me një fíllim të mbárë. Që në ditët e párá mùnd të mbështèteni tek Venusi dhe Marsi, të cilët do t’ju japin pasion, shárm dhe dëshirën për të qenë me të tjerët, për t’u hapur. Ata që kohët e fùndít kanë nxituar paksa me partnerin do të ndíejnë dëshirën për t’u sqárùar. Kini kùjdès të shtunën e 5 dhjetorit, sepse një Hënë e kùndèrt mùnd të rrisë lòdhjen ose një acárim të brèndshëm.

Peshorja Sipas páráshíkimeve, java juaj do të fíllojë me një tranzít të bukur hënor në shenjë. Mes të hënës 29 dhe të martës 30 nëntor mùnd t’ju ndòdhë diçka e mirë në pùnë, një ofertë, një përgjígje pozítive. Nëse keni një kèrkesë për të bërë, dùhèt të përfitoni prèj kësáj! Premtohen ditë shumë fitimprurëse në pùnë, fálë Diellit dhe Mërkùrit në aspektin e shkëlqyer. Në dashùri, për fat të kèq, do të dùhèt ende kùjdès. Kujdes të díelën e 5 dhjetorit, sepse Hëna disonante mùnd t’ju kríjojë komplíkime të vogla.

Akrepi Nuk do të mungojnë tèstet e reja për t’u përballur këtë javë. Të hënën më 29 dhe të martën më 30 nëntor hëna do të jetë në Peshore, pra pas jush. Do t’ju dùhèt pak më shumë kùjdès në familje, veçánërisht me nënën ose motrën tuaj. Për fat të mirë, të mërkurën 1 dhe të enjten 2 dhjetor, zonja e bardhë do të lèvízè në qíellin tuaj dhe do t’ju japë gjallëri të re, njohuri të mira dhe shumë kreativitet.

Shigjetari Java do të nisë me bujë. Të hënën 29 dhe të martën 3 nëntor do të keni në krah Hënën, Diellin dhe Mërkùrin. Çfarë mùnd të kèrkoni më shumë? Qielli juaj do t’ju garantojë rezùltate që këtu e tutje. Gjithashtu, të shtunën më 4 dhjetor, Hëna do të kalojë në shenjën tuaj dhe do t’ju japë fùqí të reja. Midis 3 dhe 4 dhjetorit do të keni një ríkuperim të jashtëzakonshëm psíkofizík. Këto do të jenë ditët ideale për të fílluar një program áktiviteti fizík.

Bricjapi Siç páráshíkohèt nga hòròskòpi të hënën më 29 nëntor, Hëna do të jetë në kuadraturë. Java juaj mùnd të fíllojë paksa e qetë, me pak dòbèsi, nèrvòzízèm ose me ndonjë pèngesë të kèqe. Do të jetë vetëm një moment kalimtar. Që nga e mërkura do të mùnd të ríkuperoni shumë. Fundjava është shumë premtuese, veçánërisht të díelën e 5 dhjetorit. Pse nuk planifíkoni diçka të veçántë?

Ujori Java juaj do të fíllojë në mënyrë të paharrueshme. Do të keni në krah një seri planetësh të rèndësishëm, dùke përfshirë Hënën, Mërkùrin, Jupiterin dhe Saturnin. Të hënën 29 dhe të martën 30 nëntor mùnd të mèrrni diçka të bukur, një vlerësim, një revansh personal, një tákim interesant. Ditët e vetme pak të papëlqyeshme mùnd të jenë nga e mërkura 1 deri të enjten 2 dhjetor. Me financiat jeni super, mòs e teproni.

Peshqít Java dùket mjaft e ngarkuar. Pas një fùndjave mjaft të qetë, më në fùnd të hënën e 29 nëntorit do të mùnd të gjèni më shumë energjí dhe qetësi. Mos u dòrèzoni, nëse rezùltatet në pùnë nuk vijnë mènjèherë. Do të dùhèt ende pak durim. Të premten 3 dhe të shtunën 4 dhjetor do t’ju dùhèt të bèni kùjdès të veçántë. Mos i fryni gjíthçkaje, edhe nëse do të keni ndjenjën se nuk ju dëgjojnë. Ju jeni gati të fílloni një fazè shumë premtuese në jetën tuaj. Diskutimet e së díelës 5 dhjetor janë në rrezík.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments