Friday, September 29, 2023
HomeGenelSHOKUESE!! Gjesi qe beri Luizí sot ne Shkoder po cmend edhe te...

SHOKUESE!! Gjesi qe beri Luizí sot ne Shkoder po cmend edhe te huajt

Që nga lárgimi i tij nga shtëpia e Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli është bërë padýshim krýefjala e skenës muzíkore shqíptare. Popùlláriteti i tij është rritur pasi ai mbètet një nga artistët më të kèrkuar për koncerte dhe evente të ndrýshme muzíkore.

Gjatë udhëtimit të tij në BBVA, Luiz kishte fituar tashmë një bazè të konsiderueshme fansash, me shumë që i referoheshin me dashùri si ‘luani i shtëpisë’. Dhe dùket se titùlli i luanit i është ngjítur ende shumë edhe pas përfùndimit të emisionit.

Në një video të fùndít të TíkTok, këngëtari i lindur në Shkodër mùnd të shihèt dùke vozítur në makinën e tij kur has në një kamion me një pankártë të madhe që shfaq foton e tij së báshkù me atë të një luani. Pa hezítim, fituesi i BBVA tèrhíqet dhe i afrohèt shoferit të kamionit për të kèrkuar një ndálesë të shkùrtër.

- Advertisement -

Më pas ai pozon për një foto pas pankártës, ku mbán imazhin e tij dhe fjalët: “Me ty kampion”.

Ky tákim emocionues i kapur në video u përhap shpèjt në mediat sòcíale, dùke tèrhèqur vëmendjen e fansave dhe ádmíruesve. Rrugëtimi i Luiz Ejllit si një interpretues i vërtetë dhe një figurë e dashur vazhdon të magjeps zèmrat, dùke lënë gjùrmë përtej mureve të realitetit televízív”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments