Saturday, June 3, 2023
HomeGenel“Ndërprísni gjíthçka”, ne BBV situata plasi fare, mòs besoni po deshët

“Ndërprísni gjíthçka”, ne BBV situata plasi fare, mòs besoni po deshët

Gjatë një loje që është zhvilluar mbrëmjen e mbrëmëshme në shtëpi, banorët janë pyetur se si do të donin të vdisnin.Teksa Dea ka treguar se dëshironte të vdiste e rrethuar nga njerëzít e sáj të dashur e kompletuar nga jeta, Efi ka rrëfyer se donte të vdiste në gjum, ndërkohë që nuk kanë munguar dhe batutat e Luizít.

Ai ka ndërhyrë gjatë kohës që Kristi ishte dùke iu përgjígjur pyetjes, dùke thënë se dëshironte të vdiste në krevat dùke bërë sèks.

Kjo gjë ka shkárkuar të qeshura mes 4 finalistëve.

Dea: Unë do doja të vdisja e plakur e rrethuar me njerëzít që unë doja. Ose të vdisja në një aventurë, që po e shijoja shumë

Efi: Unë dua të vdès thjesht në gjum pa ndjèrë dhímbje.Rifùtja e Donaldit dhe Ilirit një natë më parë në shtëpisë e BBV ka sjellë të qeshura por edhe debáte mes banorëve. Ndërkohë që po flisnin për finale e një sezoni më të parë BBV, Luizí ka habitur me të preferùarin e tij.

Nuk ka qenë as Donaldi dhe as Iliri, por Beniada Nishani.

Duket se Luizí e ka patur zíli atë se si árríti të ishte në finale pa bërë asnjë pèrpjèkje dùke ngrënë e dùke pirë qyli.

Teksa ishe dùke treguar këtë rast, ai e ka krahasuar Benaidèn me Dean.Luizí: Unë kam qenë mbështètës i Beniadës. Më pëlqente ore vëlla. Pa bërë asgjë Beniada në finale tamam si Dea. Pa u lòdhùr fare.

Dea: Pse nuk më do edhe mua si Beniadèn?


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments