Saturday, June 3, 2023
HomeGenel“Goditet” kèq Luizí nga fansat, kjo ishte fátále ja cfare i ndòdhi...

“Goditet” kèq Luizí nga fansat, kjo ishte fátále ja cfare i ndòdhi shkòdranit

Ky edicion i “BBV2” do të mbáhèt mend nga të gjíthë shqíptarët. Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbájtur të gozhuar párá ekranit çdo të martë dhe të premte të gjíthë shqíptarët.Banorët e këtij viti do të mbèten gjatë në memorien e kujtdo me debátet, konflíktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre. Pavárësisht gjíthçkaje, neve na mbètet të presim për edicionin e tretë të tij.

Tashmë Luiz Ejlli është mjaft i angaxhuar me koncerte jo vetëm në Shqípëri, por edhe në Kosovë. E mbrëmjen e djeshme Luizí ka zhvilluar një koncert në Gjakovë, ku gjatë performancës së tij disa pjesëtarë nga audíenca brohorisnin emrin “Olta”. Pasi i ka dëgjuar Luizí ka bërë një reagim shumë interesant teksa ka thënë:Olta Olta, po çfarë Olte?

Fenomeni i momentit Luiz Ejlli ka publíkuar këngën e parë, pa bërë ende një javë që nga shpallja e tij fitues i “Big Brother VIP Albania 2”. Kënga është në báshkëpùnim, po me ish-banorin e këtij formati Donald Veshaj dhe titùllohèt “2 shotsa”.Bashkëpùnimi ishte prezantuar për publíkun dhe të shumtë ishin ata që mezí e kanë prítur që ajo të publíkohej në Youtube e vetëm 1 ditë pas publíkimit të sáj, kënga ka káluar 1.3 milion klíkime.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments