E NXORREN nga BBV, Graciano ‘PLAS BòMBEN’ pas daljes dhe bènë dekláratën që nuk e priste njeri

Graciano Tagani la shtëpinë e “Big Brother VIP” mbrëmjen e djeshme. Në një nominim të fòrtë përballë me Romeon, Ilnisën, Rozèn, Eglën dhe Meritonin, publíku zgjodhi Gracianon si banorin që dùhèt të lërë shtëpinë.

Sot ai ka bërë reagimin e parë pas daljes, por i ka habitur të gjíthë me një detaj. Ndryshe nga personazhèt e tjerë që pas daljes kanë hèdhùr ndonjë thùmb apo akùza ndáj prodùksionit,

reagimi i Gracianos ishte plòt mirënjohje dhe dashùri.

“Mesazhèt gjatë këtyre 24h të fùndít, më kanë mbùshur zemrën plòt ndáj me pèrùlësínë më të madhe ju them fáleminderit! Mirënjohës për të gjíthë ju, që edhe pse në një kohë të shkùrtër diferèncuat dhe vlerësuat sjelljen time dhe

rrugëtimin tim që mbùshur plòt me emocion, në momente të bukura, situata sfíduese jo në pak raste , por gjíthmonë autèntíke”, shkruan Graciano.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...